5 ok az olimpiai vásár megnyerésére

Az olimpia versenyzése minden sportoló álma. Az edzés nehéz órái és a családi vagy baráti társaságok melletti exkluzív elkötelezettség a sporttevékenységre nézve erőteljes okok az olimpiai versenyben való részvételre. -ban GetQoralHealth szeretnénk megosztani veletek az öt sportoló okát, hogy nyerjenek az olimpiai vásáron.

1. A mexikói Eder Sánchez ez a nagy remény atlétika hazánkban. Ő kívánja érmet nyerni Mexikó , de mindenekelőtt az apjának, Víctor Sánchez , idén elhunyt. Eder nemcsak az apját, hanem a sportos inspirációt is elvesztette, mivel ő is az volt az ember, aki képezte őt és aki a lépcsőn vezetett.

2. A dél-afrikai futó Óscar Pistorius , akkor is érmet szeretnél nyerni, mert a Peking 2008 nem engedték, hogy versenyezzenek, de most, ezekben a játékokban, Oscar szeretné megmutatni az egész világnak, hogy azok ellenére protézis a szénszálak lábakként alkalmazkodva, futtatható és a legjobb.

3. a taekwandoín María del Rosario Espinoza , mint standard hordozót választották Mexikó ebben az olimpiai vásárban. A legnagyobb versenytársa az, hogy példát mutatjon a fiatal mexikói sportolók iránti kitartásra, fegyelemre és elkötelezettségre.

4. Paola Espinosa Sánchez A mexikói búvár a második ezüstérmet nyerte Alejandra Orozco , az azték csapat elérte a második helyet a szinkronizált merülések döntőjében egy 10 méteres platformon. Fő motívuma, hogy a világ legjobb búvára legyen.

5. A Jennifer Pinches , a remény tornászának hívják. Ő egyike azon kevés brit sportolóknak, akiknek lehetőségük lesz versenyezni a hősével és hazájával. Csak 17 éves, jennifer az egyik legígéretesebb angol tornász, és reméli, hogy ebben az évben otthon lesz Beth Tweddle , aki az első versenyző volt Egyesült Királyság a 2006-os sportpálya világbajnokságában, és legnagyobb bálványa.

Az olimpia megnyerésének okai azonban sokak fegyelem és a következetesség döntő fontosságú annak eléréséhez. Mi az oka a győztesnek?